![](http://4.bp.blogspot.com/-AOyQppNyicw/UGNwC774VHI/AAAAAAAAC38/n8YK0hb0qNo/s200/ruin.jpg)
Зовсім розкис дружище Стів Кофман (Steve Coffman): веб-каталогами не користуються, записи не коментують, віртуальні довідки незатребувані, посередники з бібліотек кепські, видавці не передають електронні книги. Власне з усього кофманівського цікавить мене – Чому не коментують? Щодо решти: невже й справді комусь наснилось, що доступ до Інтернет буде лише в бібліотеках, видавці передаватимуть примірники, які можна безкоштовно копіювати безмежну кількість разів, а віртуальна довідка стане популярнішою за пошукову машину Google?