![](http://3.bp.blogspot.com/-aId8208OCuQ/ULJmSvv3n-I/AAAAAAAADRE/qEcUNZc7EPk/s200/top-rated.jpg)
Дивуюсь, чому на сайтах українських бібліотек так рідко використовують рейтинги? – найбільш читані дописи, найбільш коментовані, найвище оцінені… Побоююсь, що бібліотеки не тільки приховують цікаві дописи від читачів, але й дезорієнтують власних авторів. Звісно, можна припустити, що десь у підземному бібліо-бункері детально аналізується статистика переглядів сторінок, ретельно проробляється майбутня тематика та наповнення сайту. Однак, швидше за все, дописи пишуться наосліп, нехтуючи очікуваннями аудиторії і без належної шани до успішних авторів.
![](http://2.bp.blogspot.com/-btERL2iRAzQ/ULJmXAM3GjI/AAAAAAAADRM/CPyIJrJx79c/s200/email.jpg)
Можливо, так щастить тільки мені?! Наприклад, система рейтингів для дописів вже давно активно використовується на сайті Білоцерківської ЦБС. До онлайнових-сервісів багатьох вітчизняних бібліотек неможливо доступитися без електронної пошти… Хто ще? Поділіться!
В Могилянці на е-скриньки роботом відсилається повідомлення про статус замовлення (виконанано, видалено і з якої причини тощо), тричі до завершення терміну користування про це, і нагадування про заборгованість. Студентам вибірково (хто підписався), викладачам всім - повідомлення про тренінги, семінари, тестові доступи тощо (тематично орієнтовані). Нові надходження розсилали раніше, нині припинили, є RSS ) кому треба, підписує сам.
ВідповістиВидалитиІ як Ви оцінюєте ефективність надсилання повідомлень про тренінги, семінари, тестові доступи... ?
Видалититаж приходять! щотижневі тематичні тренінги, най не аншлаг, але дієво... А як інакше?
ВідповістиВидалитиНе знаю як інакше) Приходять = спрацьовує - тільки це і цікавить.
Видалити