![](http://4.bp.blogspot.com/-7P4ZVjsi5ug/UcLu0ajXeOI/AAAAAAAAEfw/Awv1AezGvQw/s200/card.jpg)
Владімир Корженко: «По суботах з самого відкриття на кожну бібліотеку (а їх 98 у торонтівському регіоні) видається певна кількість квитків у різні заклади культурного характеру. І ті щасливці (а швидше самі ранні і не ледачі пташки), що прийшли під вікна бібліотеки вчасно, мають можливість безкоштовно, тобто на халяву, відвідати музеї, виставки, чи навіть зоопарк. Квиток у кожний з таких закладів коштує від 10 до 40 доларів. Тобто, зиск очевидний. Щоправда і квитків на бібліотеку виділяють злочинно мало – 3-7 на кожен музей (виставку, галерею...), залежно від популярності того, чи іншого закладу. Тому потрібно дійсно дуже хотіти потрапити безкоштовно, щоб встати з самого ранку в суботу. Такий захід відбувається на постійній основі, тобто щосуботи. І все, що потрібно – мати читацький квиток».
![](http://1.bp.blogspot.com/-lNujDmHuEUE/UcLvJrdPdXI/AAAAAAAAEf4/zcZ2TI4ptTY/s200/bookdrop.jpg)
Немає коментарів:
Дописати коментар