![](http://2.bp.blogspot.com/-sL319GFGMEM/UywjU3YcUNI/AAAAAAAAFmI/7FJR1FoSHOA/s1600/together.jpg)
Поки російський окупант думає, як гонорово забратись з Криму, у тенетах активно розвінчують сепаратистську риторику. Апелюють і до проблем з електропостачанням, і до невиплати допомоги при народженні дитини… Як не дивно, ніхто не переймається питанням, чи можливо безкарно віддерти бібліотечну систему Криму від бібсистеми України і безболісно приєднати її до російської?
Неможливо. Адже, у нас не лише в Криму, а й в кожній області, місті, а подекуди й вулиці, бібліотеки використовують єдину АБІС, діють єдині правила каталогізації, стандарти не перекладають з російської, надзвичайною популярністю користується послуга МБА, бібліотекарі повсякчас відчувають міцну підтримку методцентрів, запросто зустрічаються з колегами на конференціях, семінарах, тренінгах у різних регіонах країни… і навіть у найсхідніших населених пунктах бібфонди на 99,9% україномовні!
Неможливо. Адже, у нас не лише в Криму, а й в кожній області, місті, а подекуди й вулиці, бібліотеки використовують єдину АБІС, діють єдині правила каталогізації, стандарти не перекладають з російської, надзвичайною популярністю користується послуга МБА, бібліотекарі повсякчас відчувають міцну підтримку методцентрів, запросто зустрічаються з колегами на конференціях, семінарах, тренінгах у різних регіонах країни… і навіть у найсхідніших населених пунктах бібфонди на 99,9% україномовні!
![](http://1.bp.blogspot.com/-of3wyUJSH4c/UywjigIZaUI/AAAAAAAAFmQ/ZxKwN6eE0Ao/s1600/euro.jpg)
Як нам вдалось побудувати таку міцну, потужну і монолітну бібліотечну систему? Хтось свідомо ламав, хтось мовчав, комусь було фіолетово, а більшість переживала за свої робочі місця. Якщо будемо так продовжувати й надалі, то незабаром й бібліотекарі, як наші курсанти, будуть співати гімн України тишком, нишком і за стелажем.
Немає коментарів:
Дописати коментар