![](http://4.bp.blogspot.com/-HA_mdY8qZpk/Uv45W8H3V0I/AAAAAAAAFfk/8Nn6yBS9CaU/s1600/impactstory.png)
Відкритий альтметрікс-інструмент ImpactStory запропонував користувачам вказувати посилання на відкриті повні тексти робіт у своїх профілях. Просто відкриваєте відповідний запис, вводите URL і зберігаєте. Крім цього, розробники ImpactStory вирішили підтримати ініціативність мільйонів прихильників Відкритого доступу відповідними відзнаками. Якщо 10% робіт автора знаходиться у відкритому доступі, то у профілі ImpactStory він отримає простесенький значок Open Access. Більш відданні послідовники отримають бронзові (30%) і срібні (50%) значки, а на найбільш полум’яних (понад 80%) очікує золота нагорода.
Звичайно, для авторів подібна нагорода не принесе надзвичайної вигоди, але для користувачів дана функція може бути доволі інформативною.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ep4IdqQnOQQ/Uv45fOv6hiI/AAAAAAAAFfs/5M4kvgXv4W4/s1600/h-index.jpg)
Також, не можу не відзначити промоцію ImpactStory та відкритих метрик за допомогою футболок «I am more than my h-index» (Я це більше ніж мій h-індекс, чи Я це не лише мій h-індекс). Погодьтесь, що для українських академічних реалій така футболка поки не на часі.
В чем же информативность бэйджа если и так понятно когда есть ссылка на полный текст?
ВідповістиВидалитиЯкщо дані з різних профілів можна витягнути на окрему веб-сторінку, то отримаємо н-лад своєрідний рейтинг підтримки ВД у певній галузі, установі ітд.
Видалити