![](http://4.bp.blogspot.com/-AIOXxEX3GsY/Uu4-RzSJ2oI/AAAAAAAAFdI/2rLG1-DZ2oE/s1600/maidanlib.jpg)
Про бібліотеку Євромайдану написано вже достатньо багато, тому не бачу сенсу ще раз розповідати про ідею, історію її створення, правила користування… Все так як написано. Пригадалось, що не так давно в «Українському домі» ярмаркували бібліотекарі зі своїми інноваційними послугами, функціонерами і політиканами. Нині «Український дім» прихистив бібліотеку Євромайдану з книгами і активними читачами.
Немає коментарів:
Дописати коментар