![](http://4.bp.blogspot.com/-kSQVIxzOi6o/Utj-Hb7TueI/AAAAAAAAFY0/3CZhsSmT7y4/s1600/figshare_projects.png)
Якщо у вас є обліковий запис figshare – ви готові до співпраці. Тепер, коли ви увійдете у власний акаунт, то помітите поряд з My data дві нові вкладки Projects та Activity, що дозволяють створити онлайновий простір для спільних досліджень. Ви можете легко додавати партнерів, які вже мають обліковий запис figshare, або вказати електронні адреси і ваші колеги отримують запрошення до співпраці. Також, сервіс дозволяє дослідникам відстежувати, хто переглядав, коментував, чи додавав файли у вашій спільноті, за бажанням можна отримувати повідомлення на електронну пошту про нову активність у просторі.
Немає коментарів:
Дописати коментар