![](http://2.bp.blogspot.com/-uAuTTkc6yUc/Uhc1UpbqGuI/AAAAAAAAEoM/mmzjTxu1Y-c/s200/pdf.jpg)
Періодику остаточно переводять на нову платформу задля надання можливості організовувати пошук за авторами та назвами публікацій, роком видання, ключовими словами. Крім того, з вересня за опрацювання Наукової періодики України відповідатиме відділ формування і обліку електронних інформаційних ресурсів НБУВ. Схоже на те, що підозри бібліо-панікерів щодо комерціалізації порталу були безпідставними, а нові номери наших читаних-перечитаних бібліотекознавчих видань вже з’явилися на ресурсі.
Немає коментарів:
Дописати коментар