![](http://3.bp.blogspot.com/-NUUSB1ahsIk/UWw9c8SdfGI/AAAAAAAAERk/Q57SylG-HTM/s1600/sciflies_logo.jpg)
Натрапив на кілька іноземних сайтів, де можна поділитися своїми планами щодо майбутніх досліджень і попросити громадськість про фінансову підтримку: Petridish, Sciencestarter, Sciflies.org, Iamscientist.com, SciFund Challenge, Microryza, RocketHub. Декотрі з них поки призупинили прийом заявок, інші беруть відсоток, ще інші мають національні обмеження… але проекти існують. У нас подібні ресурси поодинокі і науковим проектам тут складно конкурувати з масово-популярними.
![](http://2.bp.blogspot.com/-xHC-5FYdVcU/UWw-5pyJ_QI/AAAAAAAAERs/gEhVtAsBTQU/s400/hustler.jpg)
Виправленням цієї невтішної ситуації могли б зайнятись бібліотеки вітчизняних внз. Єдиною проблемою можуть стати усілякі правові заморочки, але не вірю, що у країні де всілякі передвісники спасителів, знахарі та шарлатани цілком легально зашибають мільйони, збір коштів для перспективних науковців вперся б у глухий кут.
Так "знахарі" мабуть заносять долю :)
ВідповістиВидалитиВсе рівно краще, аніж всі ведуться)
Видалити