![](http://1.bp.blogspot.com/-4_liKqV3Ecc/UM8wWSCE-CI/AAAAAAAADZc/lOlHgWBqzqo/s200/impactstory_logo.png)
На зміну Total-impact прийшов новий алтметрікс-інструмент – ImpactStory. Вкажіть ORCID, Google Scholar Profile, DOI, PubMed ID, URL, ім’я облікового запису в Slideshare, або в GitHub і за лічені секунди дізнайтесь, що думають про ту, чи іншу наукову роботу в тенетах. У результатах отримаєте цілу в’язку даних – від кількості цитувань у Scopus до кількості лайків на Facebook.
![](http://2.bp.blogspot.com/-X-bWLapeniQ/UM8wK22zOoI/AAAAAAAADZM/t4IgJTXC7LQ/s400/impactstory.png)
Порівняно з попереднім інструментом, в ImpactStory наявне чіткіше розділення метрик: «думка громадськості» та «думка науковців». Ні ті, ні інші не застраховані від хибних суб’єктивних оцінок, а відтак – кожна думка важлива.
![](http://3.bp.blogspot.com/-h26jPYzEnoQ/UM8wReCcf8I/AAAAAAAADZU/HYX1SRKsbm8/s400/metric.png)
Немає коментарів:
Дописати коментар