![](http://2.bp.blogspot.com/_S-FgqnG7mic/S_V5Q2uzGkI/AAAAAAAAAoM/tWMOtTd7iSo/s200/win.jpg)
Ось така «диво-теплиця» перемогла на конкурсі проектів майбутньої бібліотеки імені Є.Кушнарьова. Зі світлини важко зрозуміти, чи є у цієї будівлі ще щось крім однієї стіни, але – переможців не судять, головне, щоб бібліотекарі узимку не мерзли.
Блоґ про бібліотечну справу та інформаційні технології
Ось така «диво-теплиця» перемогла на конкурсі проектів майбутньої бібліотеки імені Є.Кушнарьова. Зі світлини важко зрозуміти, чи є у цієї будівлі ще щось крім однієї стіни, але – переможців не судять, головне, щоб бібліотекарі узимку не мерзли.
Немає коментарів:
Дописати коментар