![](http://3.bp.blogspot.com/_S-FgqnG7mic/S7sIW6LOFhI/AAAAAAAAAhw/EGiZ9X9IyiU/s200/Permennter-1568.png)
Пригадуєте вислів Томаса Мора – Вівці пожирають людей. У тогочасній Британії величезні території були відведені під пасовища, так як вівця була головним експортним товаром. Вовна йшла на виготовлення тканин, а з овечої шкіри робили пергамент. Країнам яким «менше пощастило» з вівцями і пасовиськами доводилось постійно влітати в копійку. Тому, на землях сучасної Італії папір дуже рано витіснив пергамент. Дякуючи минулорічній фінансовій кризі, ціни на папір різко підскочили догори і багато газет і журналів вимушені були перейти лише в електронний формат.
Немає коментарів:
Дописати коментар