![](http://2.bp.blogspot.com/_S-FgqnG7mic/S54THPsBKNI/AAAAAAAAAd4/gsB37cyELEY/s200/fulbright.gif)
Добре коли в голові є знання, але знати де їх можна використати, а особливо з матеріальним зиском для себе – це ще краще. Ось, наприклад, сайт Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича має сторінку «Гранти та конкурси». Думаю, що подібна сторінка повинна міститися не лише на сайтах усіх ВНЗ країни, а й на сайтах бібліотек. Окрім, можливо, дитячих бібліотек... Але ж і для дітей існують свої конкурси.
Немає коментарів:
Дописати коментар