![](http://2.bp.blogspot.com/_S-FgqnG7mic/S5JlOrKXUkI/AAAAAAAAAcg/mjKKBKxGWAg/s200/goethe.jpg)
Ґете-Інститут — це всесвітня мережа культурних центрів Федеративної Республіки Німеччина. Він популяризує вивчення німецької мови за кордоном і підтримує міжнародну співпрацю в культурній сфері, подає детальну інформацію про культурне, суспільне й політичне життя Німеччини. Ґете-Інститут підтримує партнерські стосунки з іншими бібліотеками, бібліотечними спілками, освітніми закладами в Україні та за її межами. Мета такої співпраці – встановлення і підтримка професійного діалогу, обмін досвідом між фахівцями. В Україні за сприяння партнерів Ґете-Інститут проводить конференції, підтримує програми обміну та організовує поїздки з метою навчання у галузі інформації. Якщо ви це прочитали і зрозуміли, що ваші бібліотека може долучитися до такої співпраці, тоді вам сюди.
Немає коментарів:
Дописати коментар