![](http://1.bp.blogspot.com/_S-FgqnG7mic/S32Su0lu0QI/AAAAAAAAAWU/g-ksK9ZW5QQ/s200/halloween.jpg)
Є що почитати, регулярно оновлюється, український, дизайн лагідний до ваших очей. Яким ще повинен бути хороший блоґ? Звісно з дружньою «ідеологією». «Трансліт. Блог про літературу та форми її існування». Бібліотека теж одна з форм її існування, тому – заносимо в рідер. Цікавинка: Автор, не здогадуючись про дружні стосунки, що часто супроводжують бібліотечні колективи, розповідає нам про «гелоувінський набір книжок, які вміють рухатись, соватись, вищати, скрипіти і взагалі всіляко тішити свого власника». Лиш уявіть, які нові можливості перед нами розкриваються! Ховаємо такий набірчик у фонді нашого колеги і кілька діб, поки не сядуть АА батарейки, отримуємо глибоку моральну сатісфекшн, або як це називають бібліотекарі простим українським словом – хепінес.
Немає коментарів:
Дописати коментар