З’їздив у НБУ імені В.І. Вернадського. Скажу так: хто не бачив бібліотеки ім. Вернадського, той взагалі бібліотек у своєму житті не бачив… Бачив хіба що бібліотечки… :)
Коментую так, бо не можу зайти у свій гуглівський акаунт. Радий, що відгукнулись колеги. Трохи катавсь, тому не писав. А так намагатимусь робити це регулярно і багацько. Френдіть, коментуйте... і нехай буде завжди з вами заступник ;)
Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.
Коментую так, бо не можу зайти у свій гуглівський акаунт.
ВідповістиВидалитиРадий, що відгукнулись колеги.
Трохи катавсь, тому не писав. А так намагатимусь робити це регулярно і багацько. Френдіть, коментуйте... і нехай буде завжди з вами заступник ;)